KĀPĒC MEDITĒT?

Laika ir tik maz, jo dzīve ir tik īsa. Un mēs nedrīkstam no tās izniekot ne minūti. Jo ātrāk mēs nonākam kontaktā ar esības sirdi, jēgu, dziļumiem, jo jēgpilnāka ir mūsu dzīve.

Lorenss Frīmens

Dzīves jēga nav atrodama pasaulē ap mums, bet iekšējā īstenībā, kuras atspulgs ir ārējā pasaule.

Bīds Grifits

Meditācija atšķiras no cepumu gatavošanas, un to patiesībā spēj iemācīt tikai Lielais Skolotājs, ko Augustīns saucis par Magister Internus jeb Iekšējo Meistaru. Klausiet viņa balsij, un jūs iemācīsities meditēt!

Viljams Džonstons

Nākotnes kristieši būs kontemplatīvi kristieši, vai kristiešu nebūs nemaz.
Karls Rāners

Kā atrast meditācijas namu?

Braucot no Rīgas pa šoseju Rīga - Ventspils, īsi pirms Ventspils pilsētas robežas jānogriežas pa labi uz Kolkas šoseju (ceļa zīme Kolka 76).
Pa Kolkas šoseju jābrauc aptuveni 30 km, tad pie norādes zīmes Lūžņa 3,9 ir jānogriežas pa kreisi pa grantētu zemes ceļu.
Aptuveni pēc 2 km būs redzama ceļu satiksmes zīme “Ceļu krustojums ar mazākas nozīmes ceļu”, tūdaļ aiz tās jāpagriežas pa kreisi (uz viena ceļa stūra atrodas māja, bet uz otra uzstādīta biedrības “Elijas nams” logo zīme) un pa meža ceļu aptuveni 1 km jābrauc līdz “Krūmkalniem”.

Jārēķinās, ka, braucot ar automašīnu labos ceļa apstākļos, lai no Rīgas sasniegtu Elijas namu nepieciešamas vismaz 2,5 stundas. 
Pie Meditācijas nama ir ierīkota autostāvvieta.

Elijas nams ir atrodams Google maps un Waze aplikācijā!

Krumkalnu karte
IZDRUKĀT

Jūsu jautājumiem e-pasts: info@elijasnams.lv
Telefons informācijai: 29434906 (pirmdienās un otrdienās no 10.00 - 12.00 un no 16.00-18.00)